SÜRGÜNDE, KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİ HÜKÜMETİNİ KURMA ÇALIŞMALARINI YÜRÜTME KOMİTESİ ADINA SAYGILARIMIZLA

0
700

Kurdistan Halkının yüz yıllarca birlikte yaşamış olduğu Osmanlı ve Türkiye sürekli olarak Kürd Halkının sırtından bezirgânlık yaptılar. Bundan sonra Kürd Halkı için KURDİZM tek yoldur.

Altı yüz otuz yılında Halife Ömer Kumandasında Arap orduları, Kurdistan topraklarını işgal ve talan ettiler. İslamiyet şemsiyesini karanlık amaçlarına malzeme yaptılar. Türkiye’nin Erdoğan ile Türk-İslam sentezi maskaralığıyla Kürd Halkını esir almaya çalıştığı gibi. Artık tutmayacak. Artık Kürd halkı KURDİZM ile Kürd’çüdür. Kürd olarak, Kürd’çü olarak yaşayacağız. Artık hiçbir güç, Halkımızı kandıramayacak. Hiçbir düş gücüyle kardeş(!?) olmak için Kürd’çülüğümüzden taviz vermeyeceğiz. Kurd u Kurdistan bizim yaşamımızın yönünü belirleyecek. KURDİZM mücadele kılavuzumuz olacak. Bu anlamda vizyon oluştu. Sonra da proje netleşti. Kurdistan Birleşik Devletleri. Hedefimiz budur. Halkımızın inanç ve kazanç tercihlerini özgür iradeleriyle yapmaları da Kürd’çü olmalarının gereği olarak görülmelidir.

Yaşamımın en son icraatı Kurdistan Birleşik Devletleri’ni resmileştirmek olacaktır. Bu kararın bana müthiş bir heyecan verdiğini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.
Kürd’çü anlayış işe KURDİZM’in yol göstericiliğinde Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmiyet kazanmasının çalışanı olmak size de heyecan veriyorsa buyurunuz, bize katılınız.

Nisan ayının ilk haftasında sürgünde Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümetine ait e-mail adresini sizlerle paylaşacağız.
Nisan’ın ikinci haftasında Kurdistan Hükümeti’nin web sitesi yayınlanacak. Ondan sonra, Hükümet çalışmalarını, adresini paylaşacağımız site’den takip edeceğiz. Hazırlık Komitesi üyesi değerli Kurdistan’lı arkadaşlarımız disiplinli özveriyle çalışıyorlar. XWEDA bizimledir. Mutlaka başaracağız.
Fedakâr çalışma arkadaşlarımıza saygıyla minnetle teşekkür ediyorum.

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

31-03-2018