BAY ERDOĞAN’A HATIRLATMAK İSTERİZ Kİ; KENDİSİ İÇİN ŞİMDİ SON DURAKTIR

0
351

Devletin tüm olanaklarını kendi siyasi partisinin seçim propagandası için kullanmak devletin servetini çalmaktır. Bu durum sürüyorsa Yüksek Seçim Kurulunun ve savcıların görevlerini yapamıyor olmalarındandır. Siyasi muhalefet partilerinin beceriksizlikleri sayesinde Bay Erdoğan böyle sorumsuzca vurdumduymazlığa devam edebiliyor. Devlet malını çalarak ve muhalifleri hapsederek, katlederek Türkiye’yi babasının şirketi gibi kullanabiliyorsa bu da Türkiye’deki diğer kurumlarında ayrıca korkaklığıdır. Korkaklıklarından ötürüdür.

Bunları anımsatırken başka bir tarihi konuyu da ele almak isterim. Biliyorsunuz ki, Adolf Hitler kat kat fazlası ile yatırım yapmıştı. Yollar, köprüler, tüneller ve barajlar yapmıştı. Silah fabrikaları ve sanayi kurumlarına yönelik en gelişmiş şekilde yatırımlarını yapmıştı. Hitler, komşu ülkelere askeri güç gönderip düzenlerini bozmuştu. Sonra da işgal etmişti. Yahudileri de ucuza mal olur diye, hapishaneler yerine kamplarda toplamış ve yine ucuza mal olsun diye Yahudileri gaz odalarında kapatmıştı. Yani onları kurşunlayarak katletmenin pahalıya mal olacağı için bu kararlar verildi. Bu bilgiler dosyalarda mevcuttur. Ayrıca Hitler şimdiye kadar Erdoğan dahil hiçbir liderin toplayamadığı kadar kalabalığı toplayıp onlara faşist naralarını ve yalanlarını havlar dururdu. Hitler’in adı vardı. Alman devletinden adı yok sayılıyordu. Fakat şimdiye kadar Hitlerin mezar yeri bile bulunamadı.

Bay Erdoğan aynı Hitler gibi halkı, kendi kölesi sanıyor. Ülkeyi de yine babasının şirketi sanıyor. Dünyaya da bu mantıkla egemen olacağına inanıyor. Bu adamın beyninde bir hastalık var. Belki de buna bakılması lazım. Çünkü yalnızca kompleks değil. Yalnızca elindeki gücü kaybetme korkusu değil. Yalnızca ‘‘bu kadar zulmettim, bu kadar insanların kanını akıttım. Bunların benden hesabı sorulacak’’ korkusu değil. Bu adam ruh hastalığını da aşan psikopat bir kişiliktir. Yoksa insanları bu kadar yalanlarla kandırmaya çalışarak, aslında insanların o yalanlarını bildiğini, bilmiyor değil. Biliyor ama umursamıyor.

Kendilerini Türk olarak kabul eden çevrelerin çocuklarından oluşan gençlik bu yaklaşımla ve bu kirli zihniyetle zehirleniyor. Belki bunların görülmesi lazım. Bunları söylerken Bay Erdoğan’a hatırlatmak isteriz ki; kendisi için şimdi son duraktır. Bunu bilmelidir.