OSMANLI SARAY KÜLTÜRÜ VE BEŞTEPE ERDOĞAN SARAYI KÜLTÜRÜ PARALELLİĞİ

0
677

Osmanlı İmparatorluğunun yıkılış nedeni, Saray Sultanlarının haremlerde alem yaşam tarzlarından ötürü Halkın beklentilerinden ve sıkıntılarını duymak istememeleri, Dünya Devletlerini kuru kalabalıkla tehdit edip, kendilerini hedef durumuna sürükleyerek iç ve dış güçlerce saldırıya uğramaları sonucudur.

Bay Erdoğan, insani değerleri ve uluslararası uygar siyasi ve hukuki normları esas alarak çalışmalar yürütüp iktidar olmakla kalmadı, bizim desteğimizi almayı hak etti.
Maalesef, Saray Sultanlığı tutkusuyla son yıllarda Erdoğan ve Ak Partisi adına yapılanlar mide bulandırıcıdır.
Türkiye Devlet yönetiminde, rantçılık, hırsızlık, kayırma, yandaşlık, hak, hukuk ve muhalefete yönelik uygulamalardaki kanunsuzluk barbarlığı ve saray harem yaşam tarzını aştı.

Bu ayın yirmi birinde basına yansıyan habere göre, İstanbul’da Binali Yıldırım’ın yatında Özge Ulusoy adlı artist ile alem yapıyorken eşi tarafından baskına uğrayan Berat Albayrak, eşini fiziksel olarak darp ettiğinden ötürü, Erdoğan aşireti tarafından fenaca dayak yiyiyor ve hastanelik oluyor.
Bir yıldır, paçayı kurtarmak için seçime yoğunlaşan Bay Erdoğan’ın gerçeklerden uzaklaştığı anlaşılıyor. İstanbul seçimini kaybedeceksiniz.
Bu gidişle Erdoğan era’sının sonumu olacak. Yoksa Türkiye’nin de sonu, Osmanlı’nın sonu ile aynı mı olacak? Yazıklar olsun.

23-06-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş

TEILEN
Önceki İçerikŞEYTAN DÜZENİ
Sonraki İçerikBAĞIMSIZLIK OCAĞI