PKK yönetimi, sizin gibi pislikleri kapısından içeri sokmamaları gerektiğini de öğrenmek zorundadır.

0
215

Davamız için dağ başında canını feda eden yiğitlerimize yalnızca sempati ve saygı duyarız. Onların emeklerini kirletmenize, çirkefleştirmenize de izin vermeyeceğiz.

 

Dernekte ki yetkili sen zavallısın. Sen ve senin akrabaların Kurdlerin yüz karasıdır, hırsızdır.

Sen bu işlerin başını çekiyorsun, terbiyesiz kadın. Siz Kurdîstan’da işgal altında ezilen ve orada yaşamını idame bile edemeyecek insanlarımıza evlerini, arabalarını ve hayvanlarını sattırıyorsunuz. Onları Kurdîstan’dan Paris’e sahte belgelerle getiriyorsunuz.

Paris’te ki derneği kullanarak, onlara sahte belgeler üzerinden oturumu alıyorsunuz. Her birinden 10.000 ve 15.000 dolar arası para alıyorsunuz. Bu paraların hiçbirisinden PKK yönetiminin haberi yok.

Siz bu ahlaksızlıkların bedelini ödeyeceksiniz.

Kurdîstan’da ki insanları kandırarak evlerini, arabalarını, arazilerini ve hayvanlarını sattırarak paralarını ellerinden alıyorsunuz. Sahte belgelerle onları Avrupa’ya getirtiyorsunuz. Paris’te binlerce insanı böyle yerleştirmişsiniz.

Onları çalıştırdıktan sonra da paralar PKK’ye gidecek diyerek, o insanları tehditle emeklerinin parasını bile vermiyorsunuz. Sizin gibi kahpeler PKK’yi bu hale sokamazlar. Biz buna izin vermeyeceğiz.

Siz onlarla beraber 40 milyon euro civarında insanların parasını alıp dolandırdınız. Onların parasını dolandırıp yine kendi aranızda bölüştünüz.

Bunları yaparken o insanlardan PKK adına istediniz ve ‘‘PKK adına yatırım yapıyoruz’’ dediniz. Fakat siz ne yatırım yaptınız, ne PKK’ye gönderdiniz, ne de PKK yönetiminin haberi oldu.

Siz bize teneke bağlanmışsınız(!)

Biz o tenekeleri senin ve senin her bir akrabanın da müsait yerine bağlayacağız.

Kurdîstan’ın kahramanları sizin Fransa’da nerede yaşadığınızı ve hangi sahte hesapları kullandığınızı gün yüzüne çıkarıp sizin suratınıza çarptılar. Bu bilgilerin hepsi Fransız makamlarına da gitmiştir. PKK yönetimini de gitmiştir.

Sizin gibi pisliklerin hesabını biz soracağız. Xweda, bizi bunun için yarattı. Biz Kurdistan’ın hizmetkârıyız. Sizin gibi pisliklere Kurdîstan Kurtuluş Mücadelesi arenasında yer yoktur. Size asla ve asla yer olmayacaktır.

PKK yöneticileri başlarını kaşıyacak zaman bulamıyorlarmış. Anlayışla karşılıyorum ama bu kişiler kendileri gibi kahpeleri toplamış.

Sizin Paris’in hangi mahallesinde, hangi sokağında hangi gençlere zehir sattırdığınızın resimleride Kayıtları da var.

Sizin onlarla görüşürken, onlara bu işleri zorla yaptırmak için onları tehdit ederken ve onlara işkence yaparken ki kayıtlarınız da var. Hepsini paylaşacağız.

Bizim duruşumuz bellidir. Mücadelemiz bellidir. Sizler daha insanlıktan bihaberken, bizim mücadelemizin çerçevesi bellidir. Yaptığınız pislikleri örtbas etmek için bizleri ve bizim orada değerli insanlarımızı suçlamaya alışmışsınız.

PKK yönetimi, sizin gibi pislikleri kapısından içeri sokmamaları gerektiğini de öğrenmek zorundadır.