KURDİSTAN’IN AFRİN’İ SİZ İŞGALCİ BARBARLAR İÇİN SONUN BAŞLANGICIDIR

0
1166

Türkiye Devleti’ni yönetenler akıl tutulmasıyla birlikte tüm insani ve ahlaki değerlerden uzaklaştılar. Hiç nedeni ve gereği yokken salt barbarlıklarını bize ve Dünya’ya anımsatmak için Afrin’e saldırdılar, savunmasız sivil ve mazlum Kürd halkının kanını akıtmakla övünüyorlar.

Hey soysuz barbarlar siz Kürd halkını, öldürerek bitirebileceğinize mi inanıyorsunuz? Sizler tarihin kirli çöplüğüne gömülmekten kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?
Soylu ve asil Kürd halkını kendiniz gibi kirletip barbarlığınıza köle yapmış olduğunuz 3-5 bin kişilik leş kargası veya korkak fırsatçılardan ibaret mi sanıyorsunuz?

Siz Afrin’i hangi teröristlerden temizliyormuşsunuz? Kan tüccarı soysuzlar. Terörist görmek istiyorsanız aynaya bakın. Kurdistan’ın kutsal topraklarına eşkıya ve dilenci olarak geldiğinizi unutuyor musunuz? Kurdistan’ımızın kutsal topraklarına soygunculuğu, eşkıyacılığı, kan tüccarlığını, barbarlığı ve fahişeliği sizin büyük babalarınız ve büyük analarınız getirmedi mi?
Maalesef sizler aynı kirli zihniyeti aşmak istemediniz.
Soylu Kürd halkının kahraman kadınları ve beylerinin kendi evlerini kuduz köpeklerine dönüşmüş olan sizin gibi kan emici soysuz eşkıyalardan korumaya çalışmaları mı teröristlik oluyor?
Bugün elinizde güç var diye kuduz köpekler gibi uluyorsunuz. Bu durumun sonsuza dek böyle gideceğini mi sanıyorsunuz?
Soysuz barbarlar sizler Afrin’imize kuduz köpekler gibi saldırmakla sabrımızın sınırını aştınız.

Sizin gibi kuduz köpekler sürüsünü kutsal topraklarımızdan kovmayı kararlaştırmamızı siz istediniz. Bu kararımız sizin Afrin’imize barbarca saldırmanızdan ötürü verdik.
Kuyruğunuzu bacağınızın arasına indirip kutsal topraklarımızdan defolup gidin.
Sizler defolup gitmezseniz biz zaten sizi defedeceğiz.
Barbarlığınız için sonun başlangıcını siz istediniz.
Kuduz köpekler gibi barbarlıklarınızı sürdürmekle bizleri topyekun savaş seferberliğini ilan etmeye mecbur edersiniz. Biz bu kararı ilan edersek size Dünya’da yaşanacak yer kalmaz. Burnunuz çok havada, barbarlığınız gözlerinizi köreltmiş ama her şeyin bir sınırı olduğunu da o pis beyninize sokun. Siz o sınırı çoktan aştınız. Şimdi bizim tahammül sınırlarımızı da aştınız.

Kurdistan’ın soylu ve asil halkını Kurdistan Birleşik Devletleri’nin hükümetinin kuruluşuna hazırlanmalarını bunun işgalciler açısından sonun başlangıcı olduğunu görmelerini rica ediyoruz. Kürd’çü soydaşlarımızı kararlılıkla Kurdistan Birleşik Devletleri hükümetinin kuruluş çalışmalarına katılmaya hazır olmaya çağırıyoruz. Özellikle hanım soydaşlarımızın bu çalışmalara katılmaya hazır olmalarını rica ediyoruz. Biji Kurd u Kurdistan.

10-03-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin