KORKUNUN ECELE YARARI YOK. KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİ RESMİLEŞİYOR

0
14138

Dünya’nın en eski ve soylu halkı olan Kürd halkına yönelik sistemli soykırım uygulayan Türkiye Devleti’nin faşist dayatmasına “yanlıştır” diyen her birey ve kurum hakkında seviyesiz, çirkin saldırılar devlet politikası haline geldi.

Devlet’in tepesini işgal etmiş olan ruh hastası kan emici katil, sarhoş sokak serserisi gibi hakaret yağdırıyor. Onu, halkın oylarıyla seçilmiş ve halkın vergisiyle maaş alıyor olan bakanlar, milletvekilleri takip ediyorlar. Halka hizmet etmek görevleriyken ruh hastası kanlı katil olan liderlerini körü körüne izliyorlar. Beş yüz kişi öldürdük, bin kişi öldürdük derken ağızlarından vahşi hayvanlar gibi salya akıyor. İnsani değerlerden tamamen uzaklaşmışlar.

Çirkin ve terbiyesizce söylemler sizi haklı yapmaz. Tehditle korkutarak özgür iradeyi susturmaya çalışmak, sizleri Hitler ve Nazi akıbetinden kurtarmayacak. Bir tek bilim adamına kulak vermeniz gerekirken, Türkiye’nin en önemli uzmanlık kurumlarının açıklamalarına, “Türkiye Tabipler Birliği olsan ne yazar?” “Profesör olsan ne yazar?” “Doçent olsan ne yazar?” diyebilecek kişi, devlet adamı olamaz. Olsa olsa ruh hastası bir serseri olur. Onun söylemlerini alkışlayıp, onaylayanlar da kişiliksiz zavallı bireylerdirler. “Savaşa hayır” diyen kültürlü, entelektüel bilim insanları ve sanatçılara dava açmak Nazi faşizminin zihniyetidir.
Pislik sürüsü, siz bu kalburüstü değerli insanlara davalar açsanız ne olur?
Kanlı katiller sürüsü sizler yüz bin veya bir milyon Kürd’ü katletseniz ne olur?
Kurdistan topraklarında zorla bulunmakla İŞGALCİ değilsiniz de nesiniz?
Sizler, işgalci bozuntuları, yüz yıldır Kürd halkına yönelik orantısız güç ile soykırım uyguluyor olduğunuzun hesabını vermekten kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?
Siz Afrin’de yaptıklarınız barbarca soykırım uygulamasının devamı değil de nedir? Yüz kilometre havadan füze savurmakla insanları, kendi baba vatanlarından, kendi evlerinde yaşıyor olan savunmasız Afrin’li kardeşlerimizi katletmeyi “destan yazmak” olarak mı görüyorsunuz?

Aşağılık zorbalar. Yüz yıldır sizin çirkinliklerinize direnen, tanklarınıza canlarını siper eden, jetlerinize, füzelerinize yürekleriyle cephe duran, alçakça ve kalleşçe idam sehpasına götürdüğünüzde “YAŞASIN KURDİSTAN” diyen soylu ve asil Kürd kahramanlarıdır, tarihe destan yazanlar. Sizler, Türkiye Devleti’ni yönetenler, yüz yıldır Kürd halkına yönelik barbarca uygulamalarınız ve kahpelikleriniz tarihe yazılacaktır.
Kürd halkını susturamayacaksınız.
Kürd halkını bitiremeyeceksiniz.
Kürd halkına yönelik çirkin ve barbarca saldırılarınızı artırmış olmanız, Kurdistan topraklarında sonunuzun geldiğini gördüğünüzdendir.
Korkunun ecele yararı olmadığını bilmiyor musunuz?
Türkiye Devleti’nin barbar, ruh hastası kanlı katil yöneticileri: Kurdistan’ın kutsal topraklarından defolup gitmeye hazır olun.
Kürd halkına yönelik işlemiş olduğunuz insanlığa karşı suçların hesabını vermeye hazırlanın.
Hazırlanın, çünkü: Kurdistan Birleşik Devlet’leri resmileşiyor.
Bi bîr u bawerîya Yekîtîya Dewletên Kurdîstanê her bijî.

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin