HANGİ KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMEZ BİR GÜÇ, BİZİM TOPRAKLARIMIZI İŞGAL ETMİŞ OLAN BU SOYSUZLARIN BİZE YÖNELİK ŞİDDET UYGULAMALARININ FARKLI NEDENLERİNİ SÖYLEYEBİLİR?

0
901

Orantısız güç kullanarak Kurdistan topraklarını işgal etmiş olan yamyamlar kuduz itlerine dönüşmüşler. Bu da onların son çırpınışlarıdır. Kuduz itleri gibi şaşırmış olanlar kudurmuşluklarıyla kutsal topraklarımızdan yok olacaklar. Bunu hepimiz bilelim. Kendimize güvenelim ve bu kuduz itlerine boyun eğmeyelim.

Kurdistan topraklarının herhangi bir parçasında yapılmış olan bu saldırılar Kurdistan’ın tamamına ve Kurdlerin hepsine yapılmış demektir. Bizim bu haddini bilmez leş kargalarına, Kurd ulusunun hak ve hukuklarıyla ilgili konuşurken ağızlarından faşizm salyası akan kuduz itlerine asla ve asla boyun eğmeyeceğimizi, teslim olmayacağımızı ve yaptıklarının yanlarına koymayacağımızı çok net bir şekilde göstermek hakkına sahibiz.

Hangi kendini ve haddini bilmez bir güç, bizim topraklarımızı işgal etmiş olan bu soysuzların bize yönelik şiddet uygulamalarının farklı nedenlerini söyleyebilir?

Bunlar insan değil, bunlar hak tanımaz, hukuk tanımaz, Xweda tanımaz, dinsiz ve pislik sürüsüdür. Kuduz itlerinin kurtuluş ümitleri olmadığı için kendilerine kudurmuş kuduz itleri diyoruz. Çünkü hal ve hareketleri böyledir.

Erdoğan’ın suratına dikkatlice bakın. Kuduz domuzuna dönüşmüş. Kurd kanını bu barbarca uygulamalarla akıtmanın ahı onu bu hale getirdiğinin bilmesi gerekir.

Bunlar insan değil bunların hiçbir şekilde Kurdistan topraklarında yerleri yoktur bu pisliklerin kutsal topraklarımızdan defolup gitmeleri bizim için tek seçenektir. Bunu hepimiz beynimize ve kalbimize kazıyalım. Ona göre yapacaklarımızı yapalım.