BU PİSLİKLERE NEFES BİLE ALDIRMAYACAĞIM

0
723

Dernekte ki yetkili kişi, birçok yerde yolsuzluk, kanunsuzluk ve pislik yaptı. Vatandaşlardan saklanıyordu. Saklandığı yerden kendi yandaşları onu alıp, Paris’e götürdüler. O **** denen hadsiz ile beraber insanlara karşı terbiyesizce ve ahlaksızca çirkeflikler yapıyorlar. Başkalarını da o çerçevede yönlendiriyorlar. Daha önce söylediğimiz karakterler olduğu gibi; o **** ve çevresinde ki babası ve amcası gibi pislikler bir taraftan, bu **** denen hadsiz bir taraftan, ***** adındaki ahlaksız ve hırsız bir taraftan ve **** denen karaktersiz çetesi ile birlikte diğer taraftan halkın başına bela olmuşlar.

Bu ****** adındaki kişiyi Hollanda’dan alıp, Paris’e o pislikleri yapsın diye görevlendirmişler. Elbette ki, Kurd halkına bu pisliklerin yapılmasına izin vermeyeceğiz. Bu terbiyesizler, kendilerini savunacaklarına, halka karşı doğruları söyleyeceklerine ya da özür dileyip geri adım atacaklarına, bundan sonra şerefli, namuslu ve dürüst iş yapacağız diyeceklerine, ajanlık suçlaması getiriyorlar.

Ben size söyleyeyim; ajanlık nedir biliyor musunuz?

Sizin Paris’te ki dernekte beslediğiniz o it dölü, ajan olarak uzun yıllar görev yaptı. Her işinizi bildiği birçok pislik işlerinizde görev aldı. Sonra da sevgili Sakine, Leyla ve Fidan kardeşimizi katlettiler. O kardeşlerimizin çantalarından yalnızca onların not defterlerini alıp, dernekte ki diğer ajan itine verdi. O iki ajan iti o kadar rahat davrandılar ki, sanki tavuk kesmişler gibi umursamadılar. Polis size orada haber verdi ve o it tutuklandı ama diğer it not defterleri ile birlikte ortadan kayboldu. O defterleri nereye gittiği ve nereye ulaştığını da biliyorum. Günü geldiğinde onu da açıklayacağım.

Bazı arkadaşlarımız PKK’yi aklamaya çalıştığımızı söylüyor ama alakası yok. Olayları anlatıyorum kimdir, suçlu kim değildir PKK’nin yöneticilerinin ortaya çıkarması gerekir. Onların sorumluluğudur ve işidir. Bunun üstünde dursunlar.

Ben hapiste değil de, dışarıda olsaydım mağdur soydaşlarımı da yanıma alarak o derneğe gidip otururdum. Orada onlardan hesap sorardım. Ben hapisteyim. Gidip orada oturamam. Bunu yapması gereken PKK’nın yöneticileridir.

O kardeşlerimizi katleden ajan itleri gibi birkaç tane ajan var. Orada ve diğer derneklerde kaç tane öyle ajan var? Ajanlık mı arıyorsunuz? Terbiyesiz ve ahlaksız herifler, buyurun size iş. Gidip bakın.

28 yıldır Hollanda’da kısıtlı şartlarda hapis yatıyor olan birinin ajanlığı nasıl olabilir?

Bunu sevgili arkadaşlarımıza kısaca izah ederken, Bingöllü Şerwan’ın bütün sülalesini öğrendim. Hangi köyden geliyorlar, hangi mahallede büyümüş ve bu it kimlerle ilişki içindedir? Bunların hepsini öğrendim. Size nefes aldırmayacağım. Bunu böylece bilesiniz.