Biz daha önce izahatlarla insanlarımıza dedik ki; bu dernekler Kurdler adına faaliyet yürütüyorlar. PKK’ye aittir ancak, bu dengesizlikleri ve çirkeflikleri kendileri düzeltsinler.

0
728

Paris olaylarını organize eden, insanlarımız gerçekleri konuştuğu zaman susturulmasına destek olan, Harun denen hadsiz, terbiyesiz ve kişiliksiz var. Bu Harun denen it oğlu it, oraya PKK yönetimi tarafından oradaki pislikleri temizlemesi için gönderildi. Maalesef kendisi o pisliklerin içinde boğuldu. Biz onun yaptığı çirkeflikleri, insanları nasıl tehdit ettiğini ve kaç kişiye nasıl işkenceler yaptığını biliyoruz. Ben falan şahsın akrabasıyım diyerek, PKK’nin Avrupa’da üst düzey yetkilisinin adını veriyor. “Ben onun yakın akrabasıyım, kimse bana dokunamaz” diyerek terbiyesizlikler yapıyor.

Ben buradan sana söylüyorum Harun iti, sana öyle bir dokunacağım ki, sen doğduğuna pişman olacaksın it oğlu it…

Kurd halkı sahipsiz değil, herkes bunu bilsin.

Biz daha önce izahatlarla insanlarımıza dedik ki; bu dernekler Kurdler adına faaliyet yürütüyorlar. PKK’ye aittir ancak, bu dengesizlikleri ve çirkeflikleri kendileri düzeltsinler.

Bu Harun İtini düzeltmeye gönderiyorlar ve böyle bilgiler olmadığını söylüyor. Bizde iki hafta boyunca Harun’un neler yaptığını takip ettik. Konuşmalarını kaydettik ve bizde bu bilgiler var.

PKK’den bize gelen bilgileri sizinle paylaştık. Kimseyi savunuyoruz, kimseyi aklamıyoruz. Olayların nerede ve nasıl olduğunu anlatıyoruz. Paylaştığımız bilgiler, elimizdekilerin daha yüzde onu bile değil. Bütün o pisliklerin kaynağının kurutacağız. Bunun bilinmesi lazım ve bunun yapılması içinde bizim dürüst olmamız lazım.

Şimdiye kadar bu itler, kendi pisliklerini örtbas etmek için bize mafya dediler. Şimdi de ajan diyorlar. 28 yıldır hapishane de yatıyor olan birine bunları nasıl yakıştırabilirsiniz. Kendi yaptıklarınızı düzeltecek misiniz, vazgeçecek misiniz, özür mü dileyeceksiniz yoksa devam mı edeceksiniz? Konu budur. O Harun iti dünyaya geldiğine pişman olacak.

Paris’te ki kardeşlerimiz ve soydaşlarımız bunu çok iyi duysunlar. Zozan ve etrafında ki itler, diğer o Süryani kardeşler bazı pisliklerin başını çekiyorlarsa da, pislikler onlarla sınırlı değil.