BAĞIMSIZ KURDİSTAN’DA ÖZGÜRCE YAŞAMAK OLACAK VE OLACAK

0
1166

Barbarca zulüm ile Kürd halkına karşı sistemli olarak dayatmış olduğunuz soykırım dayatmasını sürdürerek güçleneceğinize inanabilirsiniz.
Barbar ve vahşi olduğunuz kadar akıl fukarası olduğunuzu da biliyoruz.
Yapmış olduğunuz ve yapmaya devam ediyor olduğunuz barbarlığın, zulmün ve soykırım dayatmasının yanınıza kar kalacağına inanabilecek kadar sorumsuz ve zavallı olduğunuz da sır değil.

Ben size söyleyeyim soysuzlar sürüsü.

Akdeniz’den Karadeniz’e, oradan Hazar Denizine ve İran Körfezine inerek, Kerkük ve Musul’u içine alan sınır hattı yeniden Ak Denize ulaşan Welat, Birleşik Kurdistan Devletinin kutsal topraklarıdır.
Kutsal Kurdistan topraklarının her karışında meçhul askerimizin kanı vardır.
En yüksek mertebede olup kendi kutsal topraklarında yatıyor olan Kurdistan şehitlerinin arasında, kan emici soysuz işgal güçlerinin yeri yoktur. Asla olmayacaktır.
Er veya geç, soylu Kürd halkı, kendi welatının yönetimini kendileri yapacaklardır.
Soysuz olduğunuz kadar korkak olduğunuz da biliniyor.
Korktuğunuzdan-dır-ki: Bu gerçeği kabullenmiyorsunuz.
Eh, korkunun olacaklara ve ecele yararı olmayacak.

Yıllardır, sizlere, barbarca tutumunuzla tahribatın tohumunu ektiğinizi söyleyip durduk. Çürük beyninizle leş kargalığından vazgeçmediniz. Şimdi de ektiğinizi biçeceksiniz. Ektiğinizi biçeceksiniz vesselam.

Biz, onurlu soydaşlarımızla birlikte, halkımızın Bağımsız welatımızda özgürce ve soylarına yakışır şekilde yaşamalarını kesinlikle sağlayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Dem a we xweş.

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin