TAKİPÇİLERİN YORUMLARINA YANIT

0
172

Muaz berçiya ve Zen lice zagros,

Cevap: Sizin Serok Apo’yu eleştirilerinizi anlıyorum, sizden ricam hapishanede ağır şartlar altında bedel ödüyor olan bir insanı eleştirirken onun size cevap verme olanağına sahip olmadığını unutmayın. Kurdlerin düşmanları orta yerde duruyorken kurdleri eleştirmeye fazla önem vermeyin. Yol göstericiliğe önem gösterin. Saldırı enerjinizi saldırı oklarınızı düşmanlarınıza yöneltin. Daha doğru olur.

Ali sayar kurdistan birleşik devletleri yankı bulmadı demişsin,

Cevap: Amca diyor ki, kurdistan birleşik devletleri yankı yapma projesi değil. Bizim hedefimiz kurdistan birleşik devletlerini resmileştirmektir. Biz, doğru bildiğimi yapıyorken kararlılıkla hedefe yürüyoruz. Sen daha iyisini yapabileceksen buyur sen yap.

Xale turgay,

Cevap: Seni çok seviyoruz, amca sana çok saygı duyuyor ve sen bizim hükümetin çok değerli bir üyesisin. Senin de görüşlerini paylaşmanı görmek istiyoruz.

Ulaş Aras,

Cevap: Baybasin ailesi bir buçuk milyonu aşan nüfusa sahiptir. Biz bu sayfada kurd halkının ulusal kurtuluş mücadelesine hizmet ediyoruz. Baybasin ailesi faşist Türkiye devletinin ve kurdistandaki diğer işgalcilerin hedefi olduğu gibi işgalcilerin işbirlikçilerinin de hedefidir. Eğer baybasin ailesinden biri kanunsuzca iş yapmışsa bedelini öder. Senin derdin ne? Sen soru soracaksan bu sitenin çalışmalarının kapsamında sor. Ciddiyetsizce gevezelik yapacaksan git kendine başka alanlarda yer ara.

Mehmet sezgin,

Cevap: Bazı yorumların siliniyormuş üzüldüm. Admin arkadaşlarıma da rica ediyorum baksınlar bizim yapabileceğimiz bir şey var mı diye. Selamlar

Mamo serdi,

Cevap: Doğrudur haklısın Amca’nın internet alanına, Facebook’a direk erişebilme olanağı yoktur. Telefon veya mektuplarla biz adminlere ulaştırdığını olduğu gibi paylaşıyoruz.