KURDÎSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ RESMİLEŞTİRMENİN TOHUMU OLAN hbaybas.com’u SUSTURMAZSINIZ

0
109

On bin yılı aşkın köklü tarihe sahip olan soylu Kurd Hakına yönelik soykırım uygulaması dayatmış olan Faşist Türk devletin barbar yöneticileri, bizden, boynumuzu eğip susmamızı bekleyebilirler. Bugünkü yöneticilerin hepsinin ahlaki anlayıştan, hak ve hukuk muhasebesini adilce yapmaktan uzak kişilikler olduklarını biliyoruz. Merhum Özal istisna olmasından başka diğer iktidarların hepsi, şimdiki iktidardan çok daha fazla ahlaksız, barbar, hak tanımaz oldukları gibi, çirkinlikle Kurd düşmanı oldukları da bilinen bir gerçektir.

Faşist Türk devletinin barbar yöneticilerinin “Kurd yoktur” demeleriyle, Kurd Halkı yok olmayacak. Güçleri vardır diye, Kurd Halkına yönelik 1923 yılından bugüne kadar sistemli olarak uyguladıkları zulüm ve soykırımdır. Bizler, bu zulüm ve soykırım dayatmasına karşı susmayacağız. Boyun eğmeyeceğiz. Çirkef zihniyetinizle ve barbarlıklarınızla, bazı zayıf kişilikleri, kendinize benzetmiş, bazılarını da susturmuş olabilirsiniz. Benim gibi kararlı Kurdîstanlı’lar, faşist devletinizi, sizin kirli zihniyetinizle birlikte, sizleri, Kutsal Kurdîstan topraklarından kovacağız. Bunu, o barbar ve kirli zihniyet taşıyan kafanıza sokun.

Türklüğün, kutsal Kurdîstan topraklarını bu derinlikte kirletmesine izin vermiş veya engel olmamış olmakla, kusur etmişiz. Sizler, kirli zihniyetinizle, bizleri korkutup teslim aldığınıza inanmış olabilirsiniz. Zulmünüze karşı gelmiş olan Kurdîstani değerleri de kirli oyunlarınızla etkisizleştirmiş olabilirsiniz. Aynı kirli zihniyetinizle, benim haber sitemi de, emir kulunuz olan mahkeme ve hakimlerinizle kararlar aldırıp, paylaşımlarımı, yazı ve resimlerimin soylu Kurd soydaşlarımca görülmesini engelleyebileceğinize inanabilirsiniz. Haber sitemdeki paylaşımlarım, sizin, barbarca dayatmalarınıza cevabımdır. Sizin de, Faşist devletinizin de, emir kulunuz olan mahkemelerinizin de, üstüne tiksintiyle tükürüyorum. Elinizden gelen en çirkef barbarlıklarınızı yapmaya devam edin.

Kurdîstan Birleşik Devletleri’nin resmileşmesiyle, sizler, oluşturmuş olduğunuz zulüm bataklığında kayıp olup gideceksiniz. Xweda’nın emir ve kararı budur. Dünyevi hiçbir güç bunu değiştiremez.
Erdoğan efendi, bizi susturmak için mi Ak Parti’ye destek vermeye ikna ettiniz? Öyle ise, alın cevabımı. Kurdîstan Birleşik Devletlerini resmileştirecek Hükümet, görevini başaracak. Faşizme cevap olmak için.

07-07-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş