KALLEŞLİĞİN OYUNLARINI İCAT EDEN NESİLİN DÖLLERİ, HANGİ OYUNU BOZMAYA KİMİ DAVET EDİYORSUNUZ

0
255

Yüz yıldır Kurd Halkıyla çirkin ve yobazca oyun oynayanlar, faşist Türkiye devleti ve sapık tuh hastası yöneticileridir. Sürekli olarak sömürülen, Kurd Halkıdır. Temel insani hakları yok sayılan, Kurd Halkıdır.

Türkiye devletinin yöneticilerinin ve kanunlarının sürekli olarak aşağıladığı, Kurd Halkıdır. Kurd ve Kurdçe isimlerin zorla Türkçeleştirilmesi ve Kurdçe eğitim yasağı da dahil, sistemli olarak soykırım uygulamasına maruz kalan Kurd Halkı olduğu gerçeği gözler önünde duruyorken…. Bugün Türkiye’yi yöneten kalleşler, hırsız leş kargaları hiç utanmadan “gelin, bize karşı oynanan oyunları birlikte bozalım” diyebiliyorlar.
Her türlü çirkin oyunları oynayan şerefsizler olarak, bari kendinize karşı oyun oynamaktan vazgeçin. Bize karşı oynanan oyunları birlikte bozalım derken, kimi işbirliğine davet ediyorsunuz? Kime karşı işbirliği arayışındasınız?

Arap ülkeleriyle, Avrupa Birliği ülkeleriyle, ABD ile, İran ile, Rusya ile, Çin ile, İsrail ile resmi işbirliği içinde olan sizin faşist Türkiye’nizdir. Bu işbirliği sayesinde yüz yıldır işgal etmiş olduğunuz Kurdistan topraklarını sömürüyorsunuz. Kurd Halkına yönelik zulüm ile barbarca soykırım uygulamanız da, bu işbirliği sayesinde devam edebiliyor. Leş kargası bozuntuları, artık yalanlarınız gibi barbarlıklarınız ve tehditleriniz de bizim için sokak köpeklerinin ulumalarından farksızdır. Çirkefliklerinizle, baskı ve dayatmalarınızla küçük bir Kurd siyasi çevresini kontrolünüzün altında tutuyor olduğunuza inanabilirsiniz. Bazı zavallı çevreyi ve çıkarcı grubu da kendinize bağlamış olabilirsiniz. Her gün yeni çirkin oyunlar da oynayabilirsiniz.
Unutmayın siz, kalleş, yobaz, kan hırsızı barbarlar.

Kurd Halkı, soylu tarihiyle ırkının Asil konumuyla, kendi vatanları olan Kurdistan’ın kutsal topraklarına sahip çıkmaya kararlıdır. Ayrıca, Kurd Halkı bu kararını uygulamanın bilinci ve gücüne sahiptir.
Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümet sitesinde (www.uskgov.vom) paylaştığımız resmi Kurdistan haritasına bakın. İyice bakıp kirli zihniyetinize kazıyarak yerleştirin. Sonra da Kurdistan’ımızın kutsal topraklarından defolup gidin. Ya da bizler, siz barbar işgalcilerin hepsini kirli devletiniz ve oyunlarınız ile birlikte Mersin’den Ak Deniz’e dökeceğiz ki, pis kokunuz gelecek kuşakları rahatsız etmesin.

Bizler, soylu Kurd Halkının asil bireyleriyiz. Soyumuzun onurlu yazılı tarihi, on iki bin yıllıktır. Sizin gibi, kendilerine kurt köpeğinden soy ağacı icat etmeye çalışan hırsızlarından farkımızın bilincindeyiz. Sancılarınızı ve iki bin yirmi üç sendromunuzu da anlıyoruz. Sizler, Türklük adına 1923 yılında icat edildiniz. İki bin yirmi üç, son kullanım tarihinizdir. Küflenip kokuştunuz. Mikrop saçan hastalıksınız, sizi tedavi edeceğiz. Sonra da Mersin-Edirne arasında, sizlere insan gibi yaşamayı öğreteceğiz.
Hadi hadi yine iyisiniz, iyi tarafımıza denk geldiniz. Pis pis kokuşmuşluğunuzla sizi cehenneme gömmeyi kararlaştırsaydık ne yaparsınız? Değil mi ya!.
Sizleri, pis pis kokuşmuşluğunuzla, Kurdistan’ın kutsal topraklarından kovduktan sonra, bir yüz yıl da pis pis kokularınızı kutsal topraklarımızdan silip temizlemekle uğraşacağız.
Olsun. Soylu Kurd Halkının Asil gelecek kuşaklarına, tertemiz ve Bağımsız vatan hazırlamak için değer. Değer değil mi?

Gördüğünüz gibi bizim, gizlimiz saklımız yoktur. Oyun oynayan kan hırsızlarıyla da zamanımızı israf etmeyeceğiz.
Kurdistan Birleşik Devletlerini resmileştirmek amacıyla Hükümet kurduk ve çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.
Başarmak için önce Xweda’ya güveniyoruz sonra da soylu Kurd Halkına.

Anladınız mı kan hırsızı soysuzlar. Haaa, kurt köpeği soyundan geldiğinizi söyler durursunuz. Bize inandırıcı gelmiyor. Ama, sizler kendinizi öyle görüyorsanız, afiyet olsun.
Bi serbilindîya Kurdîstanî, bi navê YEKÎTÎYA DEWLETÊN KURDÎSTAN, silav u rêz. Dem xweş.

21-05-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş