KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİ’NİN RESMİLEŞMESİ HER ŞEREFLİ KURD’ÜN ÖZLEMİDİR

0
713

Kardeşlik felsefesiyle Kurd Halkına yönelik barbarca zulüm ile sistemli olarak soykırım uyguluyorsunuz. Zorla ve cambazlıklarla işgal etmiş olduğunuz Kurdistan topraklarında, “Kurd Halkının yok sayıyorsunuz.” Kurd’üm diyeni suçlu ilan ediyorsunuz. İşgal, barbarca zulüm, sistemli soykırım uygulayan faşist bir devlet olan Türkiye devletinin kalıcı olabilmesi asla ve asla mümkün değildir.

Kendilerini Türk olarak kabul eden vatandaşların, bu gerçeği görmeleri ve bu barbarca zulme son vermeleri ile kendi çocukları ve torunları için güvenli bir gelecek hazırlamış olurlar. Doğruları yok sayamasınız. Türklük adına, Kurd Halkına dayatılmış olan zulmü, olmamış olarak kabul ettiremezsiniz. İnsan gibi düşünün, kendinizi Kurd’lerin yerine koyun. Sonra da insan olarak hak ve hukuk muhaberesi yapın. Kabul etmek zorundasınız ki, bu zulüm böyle sürüp gidemez. Daha fazla baskı ve zulüm uygulaması işe yaramayacak.
Tehditlerle korkutup sindiremez, susturamazsınız. Kurd Halkı yok olmayacak.
Kurdistan, Türkiye’ye ve kendilerini Türk olarak kabul edenlere mal olmayacak.

Bay Erdoğan’ın anırıp durmasına aldanmayın. Bahçeli sübyancısının kirli zihniyetine prim vermeyin. Kurd Halkı, kendi tarihinin doğruluğunu çok iyi biliyor. Kurd Halkı, vatansızlığın acılarını iliklerine kadar hissederek yaşamayı kabul etmiyor.
Sahte seçim vaatlerini, uydurma kardeşlik yalanlarını istemiyoruz. Kendi vatanımızı geri alacağız. Neye mal olursa olsun, Kurdistan’ın bağımsızlığını sağlamayı başaracağız. Her şerefli Kurd’ün kararı budur.

Mersin’e kadar olan topraklarımız, Kurdistan’ınımızın ceoğrafiya’sıdır. Kurdistan haritasını www.uskgov.com sitesinde görebilirsiniz. Her Kurd, bu haritanın sahibidir.
Kendi baba topraklarımızda, baba vatanımızda uygar kanunların emrinde huzur, güven ve refah içinde yaşamak, Kurd Halkının hak ve kararıdır. Herkes, her güç bunu kabul etmek zorundadır.

Her şerefli Kurdistan’lı soydaşımın, Kurdistan Birleşik Devletleri çatısı, Kurdistan bayrak’ı altında yaşamya hazırlanmalarını rica ediyorum.
Vatansızlık acısıyla yaşamak bitecek, bitmek zorundadır.
Kurd u Kurdistan her bijî. 09-04-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş