31 MART YEREL SEÇİMLERİ…

0
324

Yirmi seneye yakındır Türkiye’yi yöneten Recep Tayyip Erdoğan, şimdi ekonominin kötü gidişini ve Türk lirasının değer kaybetmesinin nedenini spekülatif nedenlere bağlıyor.

Recep Tayyip Erdoğan’a sormak gerekir, spekülatüf saldırıları kim yapıyor ve o spekülatif saldırılar nedir? Yirmi seneye yakındır Türkiye’yi yöneten kendinsin ve kendi beceriksizliğin için hayali düşman yaratıp kendi kusurlarını örtbas etmek için o hayali düşmanları suçlamaktan vazgeç.  Kim Türkiye’ye spekülatif saldırılarda bulunuyor ve içeriği nedir? Onu da söyle bakalım, söyleyemeyeceksin çünkü yok böyle bir şey.

Hiçbir devletin ekonomisi ve parası spekülatif saldırılardan dolayı değer kaybetmez. Dünya ekonomisini bilen her insan bunu çok iyi bilir. Ama sen ve senin gibi Türkiye’nin sorunlarıyla ilgilenmeyen etrafındaki  çıkarcı çete ekonomiyi de bilmez devleti yönetmesini de bilmez.

Şimdiye kadar Ak Parti’nin başarılarını beceren insanların hepsini kendi çıkarcılığınız için kovdunuz ve ekonominin, Türk lirasının değer kaybetmesinin de nedeni sizin beceriksiz politikalarınızdır. Bunu örtbas etmeye çalışabilirsiniz ama halk aptal değil. Yarın ki seçimin sizin için ders olacağını umarım.

Saygılarımla, Hisên Baybaş