SOYLU KURD HALKI’NIN ÜSTÜNE ÜSTÜNE HAVLAMAYA DEVAM EDERSENİZ, SİZE YANITIMIZ; HOŞŞT’DİR

0
387

Türkiye’de Belediye seçimlerinin yaklaşmasıyla Bay Erdoğan başta olmak üzere, faşist kişilik olan devlet yöneticilerinin hepsinin zihin kirliliği dışa vuruyor. Aynı, çok sarhoş olan bir insanın içinde birikmiş olan zihniyetin dışa vurması gibi.

Bay Erdoğan’ın “Kurdistan istiyorsanız Irak’ta var, defolun oraya gidin” diyerek açıklama yapması, onun Kurd Halkına yönelik içinde var olan kirli zihniyet düşüncesinin dışa vurmasıdır. Recep Tayyip Erdoğan, elinde – denetiminde bulundurduğu devlet gücüyle sarhoş olmuş. Alkolik ayyaş bir kişilik gibi. Bay Erdoğan bu söylemiyle, Kurd Halkına karşı içinde var olan gerçeği dışa vuruyor. Dolayısıyla bu çirkin hakaret ifadesini çok önemsemeliyiz. Sürekli olarak “Kurd kardeşlerim” deyişinin, kandırmaca propaganda ifadesinden öteye hiçbir değeri olmadığının somut kanıtıdır. Cevabımız, elbette ki layıkıyla olmalıdır.

İtin dölü, çöplükten gelmiş kirli geçmişin esiri olup kirli zihniyetiyle, soylu Kurd Halkının  cennet bahçesi olan Kurdistan topraklarını işgal etmişliği sürdürmek amacıyla, barbarlık, tehdit gibi baskıyla Kurd Halkını korkutup sindirerek susturmayı hedefliyor. Hooşşt. Sen, senin gibiler ve faşist devletinizle soylu Kurd Halkının gazabından kurtulamayacağınızı kirli zihniyetinizden asla ve asla çıkarmayın. Barbarlığınızı, faşistliğinizi, kirli zihniyetiniz gibi kalleş, fitne fesatın anası olduğunuzu da çok iyi biliyoruz. Kurdistan topraklarından senin gibiler kirli devletinizle kovulmadan, soylu Kurd Halkı için kendi kültürüyle, kendi aslına uygun yaşayabilmek mümkün olamayacak.

Elbette sizler defolup gitmenizden sonra Kurdistan topraklarında yaşamak isteyen her vatandaş gibi, kendilerini Türk olarak kabul eden terbiyeli kişiliğe sahip onurlu vatandaşlar da Kurd vatandaşlarıyla aynı eşit haklara sahip olarak yaşamalıdırlar. Barbar, faşist devlet yapısı tüm kirli zihniyet unsurlarıyla Mersin ilimizden denize dökeceğiz. Er geç bunu başaracağız.

Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti, bu amaca hizmet için 25 Temmuz 2018 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde ilan edilmiştir. Soylu Halkımızın bu projenin önemini – değerini doğru görmelerini rica ediyoruz. Zayıf kişilikli bazı insanlarımızın, faşist – barbar işgal devletlerine boyun eğmişliklerini, zavallılıklarına yorumlayalım. Kararlılıkla onları da islah etmek zorundayız. Zafere kilitlenelim. Bağımsız Kurdistan diyelim.

07-03-2019

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin