FAŞİST DEVLET YAPISININ ZİHNİYET KİRLİLİĞİYLE BAĞIMLI KUL KÖLE HALİNE SÜRÜKLEDİĞİ TÜRKİYE TOPLUMU… VE KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETİ

0
232

1923 yılından bugüne, Türkiye devleti olarak Kurd Halkına yönelik her türlü barbarca zulüm uygulandı. Sistemli ve çok yönlü dayatmalarla soykırım uygulamasına rağmen, başarılı olamayan faşist Türkiye devleti yöneticilerinin kendileri insanlıktan çıktılar. İşgal etmiş oldukları Kurdistan topraklarında egemenliklerini kalıcılaştırabilmek amacıyla her gün katlediyor oldukları soylu Kurd kahramanlarının sayılarını ilan ederken, aslında kendi vahşi karakterlerini tanıtıyor olduklarını görüyoruz. Bütün Dünya da görüyor. Kalleşçe ve barbarca zulmü artırabilirsiniz.

Türkiye toplumunun önemli bir kesimini kendinize kul, köle haline dönüştürmeyi başarmışsınız.
Kendinize bağımlı hale dönüştürmüş olduğunuz bu kesime aldanıp sapıklıklarınızı, dengesizliklerinizi ve barbarlıklarınızı da çok daha fazla artırabilirsiniz.
Kendiniz gibi kirli zihniyetin kölesi haline dönüştürmüş olduğunuz bazı Kurd şahsiyetleri korkutmuş susturmuş olabilirsiniz. Bu sayıyı artırabilirsiniz.

Diğer taraftan faşist Türkiye devletinin laçkalaştırıp kendi hizmetinde sömürdüğü bazı siyasi unsurların kendilerini soylu Kurd Halkının “sahibi” gibi göstermelerine de güvenebilirsiniz.
Kendiniz gibi çirkefleştirdiğiniz bazı fırsatçı leş kargalarını da “işte Kurd” diye öne çıkarıp, Kurd Halkı üzerinde öyle ucuz laçkalaştırmalarla egemenlik kurabileceğinize de inanabilirsiniz.

Ucuz bir hesapla 24 Haziran seçimini kazanıp Dünya’yı da susturup, Kurd Halkını topyekûn susturabileceğinize de kendinizi inandırabilirsiniz.
Bir kez daha benden duyun: Kutsal Kurdistan welatının soylu sahipleridir Kurd Halkı. Kirli zihniyetiniz ve tüm pisliklerinizle, kendinize benzetmiş ve kulunuz köleniz gibi gördüklerinizle birlikte defolup çıkacaksınız Kurdistan’ımızdan. Bu kadar basit. Defolup gideceksiniz. Kutsal topraklarımızda asla ve asla barınamayacaksınız. Egemenlik kurmak gibi bir düşünce ile ise ancak ve ancak size cehennem duası olur.
Seçim dediğiniz 24 Haziran 2018.
Seçilmeleri muhtemel baş it’iniz.
Ak it ya da kara.
Soyunuz gibi kirli ve karanlık.

Biz Kurd u Kurdistan.
Sade u serbilind.
Bitiremezsiniz bizi.
Yenildiniz bile bizlere.

Son iki cümleyle hatırlatayım size….
Kurdistan welat’ının sahibiyiz biz.
Yeter artık dedik.
Biz bize kendi evimizde.
Cehennemin ta dibine yol sizin olsun.

Kurd u Kurdistan dedik.
Karar verip adım attık.
Yekîtîya Dewletên Kurdîstan’i tac edindik.

Saygıdeğer soydaşlarımızdan Kurdistan Birleşik Devletleri projesi ile ilgili çeşitli sorular ulaşıyor bize.
Elbette ki soydaşlarımız çalışmalarımızdan haberdar edileceklerdir. Bu proje’nin başarıyla hedefe ulaşacağına inanarak zevkini çıkarın.
Bi dil u can, bi bîr u bawerî’ya Kurd u Kurdîstan’ê dem xweş.

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin