ÖNEMLİ ACİL ÇAĞRI

0
2408

GÜNEY KURDİSTAN’DA BÖLGESEL HÜKÜMET VE KÜRD HALKINA KARŞI YAPILMIŞ OLAN BARBARCA SALDIRIDAN ÖTÜRÜ PEŞMERGE GÜÇLERİNE, AİLELERİNE VE BÖLGEDE YAŞAYAN HALKIMIZA DESTEK OLALIM. KIŞ GİYSİLERİ, KIŞLIK AYAKKABI, BATTANİYE VE UYKU TULUMU DAHİL BÖYLESİ ACİL GEREKSİNİMLERİN YANI SIRA VİTAMİN ÇEŞİTLERİNİ DE GÖNDERELİM.

BUNLARI KENDİMİZ BÖLGEYE GÖNDEREBİLECEĞİMİZ GİBİ KURDİSTAN BÖLGESEL HÜKÜMETİNİN RESMİ YETKİLİLERİ VE YURTDIŞINDAKİ TEMSİLCİLİKLERİYLE KOORDİNELİ OLARAK DA YAPABİLİRİZ.

AYRICA BÖLGESEL KURDİSTAN HÜKÜMETİ YETKİLİLERİNDEN HEP BİRLİKTE RİCA EDELİM Kİ BİR BANKA HESAP NUMARASI YAYINLASINLAR. HEPİMİZ İMKANLARIMIZ ÇERÇEVESİNDE KURDİSTAN HÜKÜMETİNE MADDİ DESTEK VERELİM.

HEPİMİZDEN RİCAM BU ÇALIŞMALARA GÖNÜLDEN KATILMANIZ VE SEFERBERLİK ANLAYIŞIYLA SOYDAŞLARIMIZA VE BÖLGESEL KURDİSTAN YÖNETİMİNE DESTEK OLMANIZDIR. BU ADIMLA KÜRDLER ARASI DAYANIŞMAYI BÜTÜN DÜNYA’YA GÖSTERELİM.

KURDİSTAN BÖLGESEL HÜKÜMETİNİN REFERANDUM KARARI VE UYGULAMASI DOĞRU BİR KARARDIR-YERİNDE BİR KARARDIR. BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYENLER, KÜRD’LÜKTEN UZAK OLANLARDIR.

NOT: BİZİ TAKİP EDEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ BU YAZIYI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIP DUYURSUNLAR.

SAYGILARIMLA, HÜSEYİN BAYBAŞİN