ÇOK ÖNEMLİ DUYUM

0
720

Bağımsız Birleşik Kürdistan Devletinin resmileşmesinin engellenmesi amacıyla, Türkiye devleti adına çok aktif lobi çalışmaları yapılıyor. Bana ulaşan bilgilere göre, Rusya Federasyonu, İsrail, İngiltere, Hollanda ve ABD merkezli şirketler ve bazı çevreler şahsiyetler Türkiye devletinden büyük paralar karşılığında bu çalışmaları yürütüyorlar. Mevcut Irak devletinin kuzeyinde Güney Kürdistan’da (Bağımsız Kürdistan) Bağımsız bir Kürdistan devletinin kurulması için çalışmalar yapan aynı çevreler, gerekirse mevcut Suriye devletinin topraklarından da küçük bir parçayı Kürdistan devletine bağlamayı empoze etmeye gayret ediyorlar. Anlaşılan Türkiye’yi yönetenler, kış uykusunu ölüm uykusuna dönüştürmeye çalışıyorlar.

Bizim uyarı ve tavsiyemiz şudur… Bağımsız Birleşik Kürdistan Devleti resmileşecektir. Buna engel olamazsınız. Buna engel olmaya çalışmak için, halkın daha fazla kanını akıtmayın. Halkın parasını da harcamayın. Yıkıcı tutumunuzdan vazgeçin. Türkiye devletinin kalıcı ve uygar bir devlet olarak tutunmasını istiyor musunuz? Bunu istiyorsanız eğer, gerçekçi olun Bağımsız Birleşik Kürdistan Devletinin sınırları Kürdistan coğrafyasının tamamını kapsar. Bir kısmını değil. Birleşik Kürdistan Devletinin sınırlarının, tüm Kürdistan topraklarını kapsaması gerektiğini kabul edin ve Türkiye’yi de kurtarın.

Hey be akıl fukaraları, hey be sahipsiz gübrelik horozları, gözünüz kör, kulağınız sağır mıdır? Üçüncü dünya savaşını yaşıyoruz. Bu da ancak ve ancak, Kürdistan coğrafyasının tamamında Birleşik Bağımsız Kürdistan Devletinin resmileşmesiyle biter. Türkiye’yi yönetenler, bunu çok iyi biliyorsunuz. Biliyorum, inkârcılık devlet politikanız ve ahlaki kültür DEĞERİNİZDİR. Ancak şimdi işin ciddiyetini görün artık.

Saygılarımla bilgilerinize sunarım.