AK PARTİ GERÇEĞİ

0
785

Birilerine önce Ergenekon çetesi diyeceksiniz, sonra ben davanın savcısıyım diyeceksiniz, sonrada hata yaptım aldandım diyeceksiniz. Diğer birileri ile ortaklık yapacaksınız. Kamuoyu önünde: ”Ne istediniz de vermedik? Ne dediniz de yapmadık?” diyeceksiniz, sonrada ”onlar paralel yapıdır, onlar çetedir, onlar haindir bizi aldattılar”, diyeceksiniz.

Rüşvet ve yolsuzluğu örtbas edeceksiniz. Devlet olanaklarını kötüye kullanıp birirlerini suçlu ilan edeceksiniz. Bunun adına’da ”ADALET ve KALKINMA” diyeceksiniz. BDP, HDP ve KCK yöneticilerini millet vekillerini ikna edip, çözüm süreci adına elçi olarak Öcalan ve kandile görüşmeye göndereceksiniz, sonrada aynı şahısları Öcalan ve kandilin işbirlikçileri olarak karalayacaksınız.

Geçmişte Kürt halkına yapılan zulüm için özür dileyip ”Kürt sorunu diye bir sorun yoktur” diyeceksiniz.

Böylesi tutarsız, ikiyüzlü, fırsatçı, çıkarcı ve zulümkâr bir oluşumun içinde ben olamam. Kendime saygımı yitirmedim daha. AKP’nin bu politikasına hayır diyorum. AKP ye inandığım için destekliyordum. Bu gün ikiyüzlü, şımarık, politikanın benim hayatımda yeri yoktur. AKP mensubu, milletvekilleri ve yöneticileri olan dostlarıma tavsiyemde vicdanı ve ahlaki muhasebelerini aynaya bakarak yapmalarıdır.

Saygılarımla,
Hüseyin Baybasin

TEILEN
Sonraki İçerikYENİDEN YİNE SİZLERLEYİM